id945 – Výměna oken v sídle společnosti PRVNÍ a.s. II. etapa

Předmětem plnění zakázky je výměna oken v 1, 2 a 7. patře budovy (sídlo společnosti PRVNÍ MOSTECKÁ a.s.), tj. okna ve všech kancelářských prostorech, v prostorech WC, „kuchyněk“ a okna na schodištích a chodbách. Celkově se jedná o výměnu 136 oken a 102 žaluzií.

Objekt, na kterém se výměna oken bude realizovat (sídlo společnosti PRVNÍ MOSTECKÁ a.s.) je osmipatrová standardní budova, ve které je umístěné sídlo společnosti PRVNÍ MOSTECKÁ a.s. a pronajaté kancelářské prostory jiných firem a společností. Objekt je umístěn v ulici Stavbařů č.p. 32 v Mostě Velebudicích.

Budova je postavena z panelových bloků s kombinací cihlových dostaveb, má rovnou sendvičovou střechou, kterou tvoří rovněž prefabrikátové desky.

Předmětná okna jsou původní, dvoudílná kovová, vyklápěcí s proskleným dělením na 2/3 + 1/3. Prostor mezi jednotlivými okny je vyplněn mezistěnami, z vnější strany jsou mezistěny kryty plechem, vnitřní

strana je provedena z osinkocementové desky. Některé okenní mezistěny tvoří napojovací styk s příčkami kanceláří. Z tohoto důvodu je normativně předepsaná protipožární propustnost.